Qubbe Bahçe


Romantik Kır düğünlerinin mekanı Qubbe Bahçe

İstanbul’un en ihtişamlı mekanı Qubbe İstanbul’un tabiatta ki adresi, Qubbe Bahçe unutulmaz kır düğünlerinin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Qubbe Bahçe, ACE OF M.İ.C.E. 2017 En İyi Düğün Davet ödüllü LIFE PARK bünyesinde, tarihin dokusunu taşıyan Bahçeköy Surlarının yanıbaşında, orman içinde doğanın tüm tonlarını barındıran romantik ve ihtişamlı kır düğünleri vaad ediyor.

Doğaya Qubbe’den Lüks dokunuşlar...

Qubbe Bahçe’nin profesyonel ekibi tarafından tasarlanan hayallerinizin en özel gününde de; ‘EVET’lerinize doğanın binbir tonu ve tarihin dokusu şahitlik ediyor. Osmanlı saray mutfağından esinlenen seçkin menülerle koktel prolounge ve düğün yemeklerini bir lezzet festivaline dönüştürüyor.

Oturmalı yemek düzeninde 850 kişi, kokteyl düzeninde 2000 kişilik kır düğünlerinin gerçekleştiği Qubbe Bahçede; ses, ışık, DJ müzik performans, standart süsleme, karşılama kokteyli, kutlama pastası gibi detaylar davet menülerine dahil hizmetler arasında yer almakta.
Düğün organizasyonlarının yanı sıra nişan, kına gecesi, gündüz nikah seremonileri, piknik ve şirket yemekleri gibi kurumsal davetler ve lansmanlar için de tasarlanan Qubbe Bahçe; benzersiz atmosferi, kaliteli hizmeti, lükse sınır tanımayan yaklaşımı ile çok kısa sürede davetlerin en çok tercih edilen mekanları arasında yer aldı.

Sizler de bu özel anınızı Qubbe dokunuşları ile taçlandırmak isterseniz erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın!

AYŞEGÜL DAİMAGÜLER
Banket Satış Yetkilisi
Gsm: 0549 664 58 05
ayseguldaimaguler@lifepark.com.tr

ESRA ACAR
Banket Satış Yetkilisi
Gsm: 0549 664 58 06
esraacar@lifepark.com.tr

MAHMUT AKÇAM
Banket Satış Yetkilisi
Gsm: 0549 664 58 04
mahmutakcam@lifepark.com.tr

BİRGEN UŞAKLI
Kurumsal Etkinlikler ve Projeler Müdürü
Gsm: 0549 664 58 10
birgenusakli@lifepark.com.tr