narbahce-slider
HEMEN TEKLİF AL

Her mevsimde ayrı bir güzelliğe sahip olan, yeşilin her tonunu bünyesinde bulunduran eşsiz bir tesiste hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ve unutulmaz bir düğüne imza atmak ister misiniz?

Kış aylarında da doğa manzarasından uzak kalmamanız için şeffaf bir camekânda ağırlıyoruz sizleri. 1000 metrekare alana kurulan ve şeffaf camlar ile aynı zamanda kapalı alanda da hizmet verebilen Nar Cam Bahçe düğünleriniz için dört duvara sıkışmadan, kışın ortasında bile huzurlu saatler yaşamanızı sağlıyor.

Alanımızda 750 kişiye çıkan bir kapasite ile faaliyet gösteriyoruz. Konseptinize uygun olacak şekilde mekânımızı tüller ile donatıyor, çiçekler ve giydirmeler ile istediğiniz bir düğüne imza atıyoruz. Şık avizelerimiz ve masa üzerindeki renkli çiçeklerimiz ise küçük detaylarda kaliteyi hissedeceğiniz aksesuarlarımızdan yalnızca biri.

Yemekli bir düğün isteyen çiftlerimize geniş kapsamlı bir mutfakta uzman aşçılarımız ile hizmet veriyoruz. Uzun zamandır bu sektörde faaliyet gösteren, eğitimleri ve sertifikalarıyla kendilerini kanıtlamış aşçılarımızın hazırladığı menüler ile damak zevkinize hitap edeceğimizden eminiz. Kırmızı ve beyaz et çeşitlerinden birçok seçeneği menüleriniz için tercih edebiliyoruz. Aynı zamanda vegan ve vejetaryen misafirlerimize özel menüler oluşturabiliyor, çocuklarınız için çocuk menüleri hazırlayabiliyoruz. Tesisimizde istek, ihtiyaç ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için hizmet verildiğini sakın unutmayın!

Nar & Cam Bahçe ile düğünleriniz için çeşitli kampanyalar da sunabiliyoruz. Aynı zamanda cebinizi de düşünüyor ve memnuniyetinizi her şekilde sağlamaya çalışıyoruz. Bu kampanya bilgileri için de bize ulaşabilirsiniz.

Hayatınızda dönüm noktalarından biri olan düğün gününüzde kusursuz bir hizmet almak isteyeceğinizi biliyoruz. Biz bu kusursuz hizmeti size tecrübemiz ve profesyonelliğimiz ile vermek için sabırsızlanıyoruz. Bu ânlarınızda bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Yemekli Kapasite:
500 – 750 kişi

Kokteyl Düzeni:
1000 – 2000 kişi