hint bahce
HEMEN TEKLİF AL

İstanbul’un yeni yaşam parkı Life Park’ın içinde yer alan Hint Bahçesi Sarıyer’de mutlu yarınlara imza atmak ister misiniz? Rengarenk çiçeklerle süslenmiş, yemyeşil bir orman vadisi içinde yer alan düğün alanımızda kuş cıvıltılarının da eşlik etmesiyle kendinizi bir anda apayrı bir dünyada bulacaksınız. Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak bir düğün tercih ederseniz, çok doğru yerdesiniz!

Hayatın günlük rutininden uzakta, sıra dışı bir düğün için gereken tüm özelliklere sahibiz. Tabiatın içinde olan detayların yanında, süslemelerimiz ve aksesuarlarımızla da kır düğününüzün konseptini tamamlıyoruz. Kendinizi apayrı bir dünyada hissetmeniz için kusursuz bir dizayn gerçekleştiriyoruz.

Hint Bahçesi düğünlerinde hazırlıklarımızı ahşap bir zemin üzerine yapıyoruz. Rustik bir dizaynın bulunduğu bahçemizde masa ve sandalyelerinizi istediğiniz oturma düzenine göre yerleştirebiliyorsunuz. Klasikleşmiş düğün dekorasyon ve süslemeleri dışında renkli masa süslemeleri, özel sunumları ve farklı Hint dokunuşlarını görebiliyorsunuz. Masalarınızın üzerine yerleştirdiğimiz çiçek ve şık şamdanlarla da masanızı renklendiriyoruz. Ahşap zeminin hemen yanında küçük bir su havuzuyla da renkli bir ortam vadediyoruz. Kır düğünü için gerekli olan özelliklerin yanında farklı birçok seçenek de sunacak, düğününüz için en iyisini amaçlayacağız.

Yemekli bir düğün düşünüyorsanız profesyonel mutfağımızdan hazırlanan birçok farklı alternatif menüleri beğeninize sunabiliyoruz. Damak tadınıza uygun lezzetlerin seçimi konusunda sizi özgür bırakıyoruz. Ayrıca düğün öncesi menü tadım imkânı da sağlıyor ve aklınızda herhangi bir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz.

En iyi düğün davet ödülleri alan bahçemizde farklılaşmak ve düğünlerinizi bambaşka bir ortamda gerçekleştirmek isteyen çiftlerimizi Hint Bahçesi’ne bekliyoruz. Kır düğünlerine farklı bir bakış açısı ile yaklaşıyor, unutamayacağınız dakikalar yaşamanızı sağlıyoruz. Bu özel anları ölümsüzleştirmek için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçmek. Böylelikle gecenizi planlamaya başlayabiliriz.

Yemekli Kapasite:
300 – 400 kişi

Kokteyl Düzeni:
500 – 700 kiş