WhatsApp Image 2021-11-12 at 10.27.42 (1)
HEMEN TEKLİF AL

Düğününüzü İstanbul’un göbeğinde, yeşilin her tonunun bulunduğu eşsiz bir tesiste gerçekleştirmek ister misiniz? İzoletta düğünleriniz için farklı ve unutulmaz kılmak için sabırsızlanıyor! Butik düğünler için farklı bir ortam arayan çiftlerimizle, atmosferi sayesinde bu dakikaları ölümsüzleştiren bir işletmede buluşmak istiyoruz.

Doğayla iç içe, ağaçların ve rengarenk çiçeklerin içinde ahşap bir yapıyla oluşan tesisimizde sizlerin memnuniyetini sağlayacak birçok detay bulunuyor. Özel bir mimarisi bulunan yapımızın, ortamın bütünlüğünü bozmamak için özenle düşünüldüğünü söylemek istiyoruz.

Aileniz ve sevdiklerinizle kendinizi evinizde olduğunuz kadar rahat hissedeceğiniz bir ortamda toplam 500 kişilik bir düğüne imza atmanızı sağlıyoruz. Masa ve sandalyeleri istekleriniz doğrultusunda yerleştiriyor, giydirmelerini ise belirlediğiniz konsepte göre gerçekleştiriyoruz. Süslemelerimizde de bu konseptten detaylar görebiliyor, eşsiz ortamımızda tam da hayal ettiğiniz gibi bir gece yaşayabiliyorsunuz.

Bu gece boyunca yanınızda güler yüzlü ve tecrübeli çalışanlarımız bulunuyor. Uzun süredir bu tarz organizasyonlarda rol alan ekibimizin tecrübeleri, düğününüzü kusursuz bir şekilde tamamlamanızı sağlayacak. Kapıda samimi bir karşılama ile başlayan hizmetimiz gecenin sonuna kadar devam ediyor. İsteklerinizi en hızlı ve en doğru şekilde yerine getirmek için bir bakış uzağınızda oluyorlar. Tek amacımız sizi buradan mutlu bir şekilde uğurlamak.

Tesisimiz Sarıyer’e bağlı Bahçeköy’de faaliyet gösteriyor. Sahil yolundan ya da 3. Köprüden özel araçlarınızla rahat bir şekilde gelebildiğiniz tesisimizde bir de geniş otoparkımız bulunuyor. Burayı ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Unutulmayacak düğünlere bugüne kadar birçok kez ev sahipliği yaptık. Neden bir diğeri sizin düğününüz olmasın? Yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Böylelikle İzoletta fiyatlarını da öğrenebilir ve gecenizi planlamaya başlayabilirsiniz. İzoletta’da mutluluğa imza atarken şahitleriniz kuşlar ve yemyeşil bir doğa olacak..

Yemekli Kapasite:
400 – 500 kişi

Kokteyl Düzeni:
100 – 200 kişi