Mini Şenlik 22 Nisan 2017


Mini Şenlik 22 Nisan 2017

 

YAŞAM VE EĞLENCE PARKI LIFE PARK BÜTÜN ÇOCUKLARI VE AİLELERİNİ İSTANBUL’UN EN EĞLENCELİ VE EĞİTİCİ ŞENLİĞİNE DAVET EDİYOR.

Yılın en eğlenceli çocuk aktivitesi Mini Şenlik, 22 Nisan’da Lifepark’ta gerçekleşiyor. Hem eğlenceli, hem de eğitici faaliyetleriyle ön plana çıkan “Lifepark Mini Şenlik”, tüm çocukları ve aileleri dolu dolu bir Cumartesi gününe davet ediyor. Bu sene beşincisi düzenlenecek olan Mini Şenlik’te sahne gösterileri, oyun alanları ve animasyonlar gibi pek çok farklı aktivite çocukların eğlenerek öğrenmesi amaçlanarak tasarlandı.

22 Nisan Cumartesi günü sabah saat 10:00’da başlayacak etkinlikte çocuk tiyatroları, yarışmalar ve aile eğlencelerinin yanı sıra, unutulmaz değerlerimizi bugünün çocuklarına bir kez daha sunan Canım Kardeşim ailesini ağırlıyoruz. Geçmiş de iz bırakan değerlerimizin sanatlarını günümüz çocuklarına bu çok heyecanlı, kıpır kıpır müzikal ile sunuyoruz. Bu müzikalde harika şarkılar ile neşeli dakikalar küçük büyük Canım Kardeşim seyircilerini bekliyor.

Baharın, temiz havanın ve ormanın tadını çıkarmak isteyen herkesin kaçırmaması gereken şenlikte pek çok sürpriz çocukları bekliyor olacak.

Şenlikte yer alacak aktiviteler:

– Mini Disko – Canım Kardeşim Müzikali

– Şişme Oyuncaklar

– Yarışmalar

– Çeşitli Atölyeler:resim, dans vb.

*Kapı Açılış – Saat 10:00-18.00 *Ana Sahne Gösterileri Saat 12:00 – 14:00

22 Nisan 2017 Cumartesi 12:00 Life Park, İstanbul

Online Bilet Almak İçin Tıklayın