Hollywood Vampires 4 Eylül 2021


Hollywood Vampires 4 Eylül 2021

LIFEPARK’ta gerçekleşecek Hollywood Vampires konseri grup yönetiminin kararı ile iptal edilmiştir.

HOLLYWOOD VAMPIRES (JOHNNY DEPP – ALICE COOPER – JOE PERRY)

Beyaz Perdenin efsanevi ismi JOHNNY DEPP ile beraber Rock müziğinin idol isimleri ALICE COOPER ve JOE PERRY’nin kurduğu Rüya Grup HOLLYWOOD VAMPIRES ilk büyük dünya turneleri kapsamında 4 Eylül 2021 Eylül akşamı NEO Events organizasyonuyla  Life Park İstanbul’da, efsane konser biletleri sadece PASSO’da.

Hollywood Vampires ismi, Rock müzik tarihinin en vahşi günlerinden yadigâr. Bu takım, Los Angeles’taki barların müdavimi rock yıldızlarından kurulmuş..

Alice Cooper 70’lerin başındaki bu takımın kaptanlarından biri. The Who’nun davulcusu, rock tarihinin en şenlikli adamlarından, Keith Moon‘la başlayan uzun bir liste olaya dahil olmuş. Takımın, Jim Morrison‘dan John Lennon’a düzenli konukları varmış. O çılgınlık timsali günler, kayıplar ve yaş almalarla sona ereli epeyce oluyor.. Alice Cooper alkolle arasına mesafe koyuyor, Keith Moon ise hayata veda ediyor. Takımın diğer oyuncuları da ya aramızda değiller ya da kabuklarına çekilmişler..

Tam 40 yıl sonra, 2015 yılında, Alice Cooper, Aerosmith’in Joe Perry’si ve Hollywood’un efsane ismi JOHNNY DEPP’i de yanına alarak HOLLYWOOD VAMPIRES ismini hayata döndürüyor. O sene çıkardıkları albümle Billboard 200 listesinde ilk 50’ye giren “Süper Grup”,2019 yılında çıkardıkları “RISE” albümüyle ilk büyük dünya turnesini gerçekleştirmek üzere yollara düşüyor.

Hollywood Vampires Ultimate Meet & Greet Paketi

Meet&Greet Paketine 1 sahne önü giriş bileti dahildir.
Johnny Depp, Alice Cooper ve Joe Perry ile fotoğraf çekimi ve imzalı fotoğraf
Johnny Depp, Alice Cooper ve Joe Perry ile tanışma( Meet&Greet )
Exclusive Hollywood Vampires VIP Merchandise ürünü
Hollywood Vampires Meet&Greet Hatırası

*Fotoğraf çekimi özel fotoğrafçı tarafından yapılmaktadır ve kişisel olarak ve/veya şahsi cep telefonlarından çekim yapılmamaktadır.

Hollywood Vampires VIP Merchandise Paketi 

VIP Merchandise Paketine 1 normal alan bileti dahildir.
Exclusive Hollywood Vampires VIP Merchandise ürünü
Hollywood Vampires Meet&Greet Hatırası
Hollywood Vampires VIP Merchandise Paketi kapsamında sanatçılarla tanışma bulunmamaktadır.