fbpx

Galeri

Deneme

Video Galeri

Hint Bahçe

ŞİMDİ GÖZLERİNİZİ KAPATIN, DUYDUĞUNUZ DOĞANIN RİTMİ

Kır düğünlerine farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Hint Bahçe’de ‘EVET’ derken; tabiatın görülmeye değer tüm mucizeleri sizlere şahitlik ediyor. Yemyeşil bir orman vadisi içinde yer alan bu özel bahçe, hayatın günlük rutininden tamamen uzakta, kendinizi apayrı bir dünyada hissettiriyor. Rustic tarzın hayat bulduğu Hint Bahçe; tabiatın kusursuz mimarisinde, ahşap zemin üzerinde, düğün ve özel davetlerinize ev sahipliği yapmakta. Hint Bahçe ACE OF M.İ.C.E. 2017 En İyi Düğün Davet ödüllü, kentin en büyük yaşam parkı, Life Park’ta hizmet vermekte.

Qubbe Bahçe

ROMANTİK KIR DÜĞÜNLERİNİN MEKANI QUBBE BAHÇE

İstanbul’un en ihtişamlı mekanı Qubbe İstanbul’un tabiatta ki adresi, Qubbe Bahçe unutulmaz kır düğünlerinin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Qubbe Bahçe, ACE OF M.İ.C.E. 2017 En İyi Düğün Davet ödüllü  LIFE PARK bünyesinde, tarihin dokusunu taşıyan Bahçeköy Surlarının yanıbaşında, orman içinde doğanın tüm tonlarını barındıran romantik ve ihtişamlı kır düğünleri vaad ediyor.

Nar Bahçe

Çiçeklerin eksilen suyuna su, yazın yanına hatırayı ekledik. Çekirge sesleri ve öğle güneşi altında narın olgunlaşmasını bekledik… İstanbul’un yaşam parkı Life Park içinde yer alan Nar Bahçe misafirlerine bolluk ve bereketin kapılarını aralıyor. Yeni hayatınıza adım attığınız ilk günün en özel anlarında hayalleriniz Nar Bahçe de hayat buluyor… Geniş kullanım alanı ile yüksek sayılı davetleriniz için özel olarak tasarladığimiz Nar Bahçe konuklarına yaz-kış kır düğünü konsepti sunuyor. Kurumsal davetlerden düğünlere yaşayacağınız her özel anda yanınızda olan Nar Bahçe ekibi ile kokteyl, barbekü party, brunch, piknik, akşam yemeği organize edebilir, unutulmaz davetlerinizi lezzet şölenine çevirebilirsiniz. Her türlü etkiliğe elverişli zeminiyle dilediğiniz eğlenceyi yakalayabileceğiniz Nar Bahçe’de dilediğiniz konsepti hayata geçirebilirsiniz.

İzoletta

 

İzoletta doğanın kalbinde "Evet" dediğiniz o mutlu anda hep yanınızda...

İstanbul’da muhteşem bir doğanın içinde kendinizi, ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte özel hisedecek olduğunuz, IZOLETTA`da rahatlığı, şıklığı, kaliteyi ve keyfi bir arada hissedeceksiniz.

Özel Ahşap ustalarının her masasını özenle tasarladığı; doğal malzemelerle herkesi kendine sevdirecek dekorasyonu İzoletta’yı farklı kılıyor. Dostlarla özel ve farklı, bir yemek ; belki romantik bir yıldönümü kutlaması; pazar günü mis gibi ormanda aileniz ile birlikte gelinecek kahvaltı ve brunch yemegi, Izoletta'nın size sunabileceği hizmetlerden sadece bir kaçı.

İZOLETTA

Nar Bahçe

Cam Bahçe