Mayan Warrior

Heyecanla beklenen Mayan Warrior etkinliği 20 Temmuz’da Lifepark İstanbul’a geliyor ve büyüleyici atmosferini sizlere paylaşıyor! Müzik, sanat ve benzersiz deneyimlerin bir araya geldiği bu unutulmaz etkinlik, şehrin kalbinde sizleri bekliyor.

Mayan Warrior‘da sizi neler bekliyor?

Mayan Warrior, sadece bir müzik festivali değil, aynı zamanda bir sanat ve kültür şöleni.

Mayan Warrior, ışık ve lazer gösterileri, etkileyici sanat enstalasyonları ve sürükleyici bir atmosfer sunacak!

Mayan Warrior’ın müzikal yönlendirmesi altında, sıradanlığı reddeden, kalıpları kıran ve paradigmaları yıkan bir yolculuk sizi bekliyor!

Mayan Warrior İstanbul etkinliği, yaratıcılık ve yeniliklerin bir ifadesi. Meksika’nın zengin kültürünü ve mirasını kutlamak için tasarlanmış bir çoklu medya sistemi olan Mayan Warrior, sizi unutulmaz bir yolculuğa çıkaracak!

Etkinliğimizin farklı alanlarını keşfetmek ve unutulmaz bir deneyim yaşamak için hazırlıklı olun! Aşağıda bilet kategorileri hakkında detaylı bilgi bulabilir ve özel bilet temin yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Normal Alan: Etkinliğimizin merkezi bölgesi olan Normal Alan, tüm misafirlerimizi ağırlamak için özenle hazırlanmıştır. Keyifli bir atmosferde unutulmaz anlar yaşamak için ideal bir ortam sunmaktadır. Normal Alan, Exclusive ve Backstage alanlara komşu olup, etkinliğin kalbinde yer almaktadır.

Exclusive Area: Kabinin çevresini kapsayan bu ayrıcalıklı bölge, ayrı bir girişe sahiptir ve locaların bulunduğu alandadır. Sıra beklemeden öncelikli giriş imkanı ve özel garson hizmetinden faydalanabilirsiniz.
NOT: Bu kategorinin biletleri genel satışa açık değildir. Sınırlı sayıdaki biletleri temin edebilmek için aşağıdaki linkten ‘Waiting List’e başvuruda bulunabilirsiniz.
https://www.genericmusic.net/mayan-warrior-pre-sale

Backstage Area: Kabinin arkasında bulunan bu özel alan, Exclusive areanın arkasında yer alır ve ayrı bir girişi vardır. Kolay erişim sağlanan barlar ve özel giriş bölümü ile konforunuz düşünülmüştür.
NOT: Bu kategorinin biletleri genel satışa açık değildir. Sınırlı sayıdaki biletleri temin edebilmek için aşağıdaki linkten ‘Waiting List’e başvuruda bulunabilirsiniz.
https://www.genericmusic.net/mayan-warrior-pre-sale

Localar: Kabinin sağ, sol ve arka tarafında yer alan localarda, sahneye göre farklı yükseklik ve alçaklık seviyeleri bulunmaktadır. King localar, diğer localara göre daha geniş ve yüksek alana sahiptir. Özel güvenlik hizmeti, kapıda sizi karşılayıp masanıza kadar eşlik eden personel, 2 servis personeli, özel otopark ve etkinlik öncesi bilgi alabileceğiniz özel bir ‘VIP Konuk Koordinatörü’ bulunmaktadır.