Devler Ormanda Sergisi

DÜNYANIN EN ÜNLÜ DEVLERİ YOGUN ISTEK UZERINE TEKRAR LIFEPARK ‘DA !

Geçtigimiz sene 50.000’den fazla  ziyaretçiyle Lifepark ‘da aile ve cocukların beğenisini kazanan Devler Ormanda sergisi bu sefer daha geniş arazisinde gelişmiş oyun parkuru  ile 1 Eylül’den itibaren Lifepark ‘da.

Toplamda 5 metre yüksekliğe ulaşan 30’dan fazla animatronik figürun yer aldığı, dünyaca ünlü ‘’Devler Ormanda’’ sergisi 1 Eylül’den itibaren Life Park İstanbul’da ziyarete açılıyor.

Devler Dünyasının Lideri Selçuk Yöntem, İsyancısı Emre Karayel !

Sergide iyi ve kötü devlerin yanı sıra; Sisler Vadisi efsanesindeki peri masalı karakterleri ve Grojut adında bir asiden oluşan serginin ana karakteri ziyaretçilere ilginç hikayelerini anlatacaklar. Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem Hükümdar Grudurund karakterine, Emre Karayel ise Dev Zhurnh karakterine sesiyle hayat veriyor.

Ziyaretçiler sergiyi gezerken, Devler Krallığı’nın hikayesini öğrenecek;  8 metreden uzun olan  bazı dev yaratıkların gücünü hissedecek ve bu özel krallığa hayran kalacaklar.

1 Eylül’de kapılarını açacak olan serginin indirim dönem biletlerini passo.com dan satın alabilirsiniz. Ekim sonuna kadar ziyaretçilerini ağırlayacak olan sergide, minikler kadar anne babalar da unutulmadı. Büyülü bir ormanda dev masal kahramanları ile vakit geçirdikten sonra, birbirinden lezzetli yiyecek ve içeceklerinin sunulduğu piknik alanı ziyaretçilerine dinlenmek için fırsat vaad ediyor.Dev Trambolin, Oyun alanı ve maskot kahramanların animasyonları da sergiye renk katıyor.

Life Park’ın büyülü ortamında yaşayacağınız bu eşsiz buluşma için şimdiden yerinizi ayırtın! İndrimli Biletler Passo’da

KURALLAR

  • Devler Ormanda sergisi Cuma: 11.00 – 19.00 Hafta sonu: 10.00 – 19.00  saatleri arasında ziyarete açıktır.
  • Sergimiz Pazartesi – Salı- Çarşamba – Perşembe günleri kapalıdır.
  • Girişler 2 yaşa kadar ücretsizdir
  • Kapı gişede de bilet satılmaktadır. Kapı gişe bilet fiyatları haftasonu için tek kişi 150TL/ 4’lü Aile Bileti 500TL’dir
  • Cuma günü ise tek kişi 125TL / 4lü Aile Bileti 400TL’dir.
  • Otopark araç giriş cuma gunu ücretsizdir. Haftasonları ise Orman Bakanlıgı tarife girişi 65TL olarak uygulanmaktadır.
  • İçeride yeme içme alanı ve satış büfeleri yer almaktadır. Piknik alanı mevcuttur, dışarıdan yiyecek içecek de getirebilir.
  • Mangal yapmak- alkollü içecek getirmek yasaktır.
  • Okul grupları hafta ici kabul edilmektedir. Öncesinde Lifepark ile iletisime gecilerek rezervasyon yapılması gerekmektedir.