Cheerz Festival

Heyecanla bekleyeceğin, mutlu bir şekilde ayrılacağın festival geliyor.

+1 Sunar: Cheerz Festival ile birlikte Joker ruhunu kocaman bir ormana taşıyoruz.

24 & 25 Eylül’de İstanbul’un en büyük açık hava konser deneyimini sunan Life Park’ta hep birlikte cheerz diyeceğiz. 2 gün boyunca 3 sahnede aynı anda gerçekleşen performanslarla, müzik sesleri kuş seslerine karışacak.

+1 Main Stage’te İskoçyalı indie rock grupları Franz Ferdinand ve Belle and Sebastian, Fransız Nouvelle Vague, İsviçreli pop müzik grubu Kadebostany, Münihli disco/house grubu Moullinex ve Türkiye’nin önemli elektro-saykodelik müzik topluluğu Islandman gibi ünlü sanatçılar yer alacak.

Jam Session Stage’te yer alan sanatçılar: Madrigal, Nova Norda, Evdeki Saat, KÖFN, Gülinler, Tuğçe Şenoğul, Brek ve Alaca.

King Stage’te yer alan sanatçılar: Omar Dahl, NU, Thylacine, Paax Tulum, Veleyle, Menachem 26, Omerar Nanda, Headwaters, Gaia Ekho ve MT Axel.

Ama +1 Sunar: Cheerz Festival sadece bir müzik festivali değil. Ünlü barmenlerin imza kokteylleri, her damak tadına uygun gurme yemek seçenekleri, sanat kollektiflerinin enstalasyonları ve çok daha fazlası bu festivalde olacak.

+1 Sunar: Cheerz Festival, konserlerin yanı sıra TuzBiber ekibinin iki gün boyunca festival katılımcılarına özel stand-up gösterileriyle yepyeni bir festival deneyimi sunacak.