Carrefour SA ile Mutlu Patiler Günü


Carrefour SA ile Mutlu Patiler Günü

 

“Bilet gelirlerinin tamamı Hayvan Barınak’larına bağışlanacaktır.”

“Yaşam, eğlence ve festival parkı Life Park, bütün patili dostları, çocukları ve ailelerini İstanbul’un en eğlenceli ve eğitici festivaline davet ediyor.

CarrefourSA Ana sponsorluğunda gerçekleşecek Hem eğlenceli, hem de eğitici faaliyetleriyle ön plana çıkan, gün boyunca Radyo Voyage müziklerinin eşlik edeceği partide ” Happy Pet’s Day”, tüm patili dostları çocukları ve aileleri dolu dolu bir pazar günü geçirmek için Lifepark’a davet ediyor.

Evlerini arayan yüzlerce hayvanla tanışma fırsatı; rehabilitasyon amaçlı eğitilen dostların şovları ile farkındalık yaratmayı amaçlayan festivalden elde edilen gelirin tamamı belirlenen Hayvan Barınaklarına aktarılacak. Hayvan Dostu Dernekleri, Veteriner hekimler ve Hayvan Eğitimi Meslek Mensupları soruları yanıtlamak ve bilgi vermek için CarrefourSA ile Mutlu Patiler gununde bulunacak.

Evcil ve evsiz hayvanlarla biraraya gelinecek Happy Pet’s Day’de patili dostlarımızın ihtiyaçları için satış standları bulunurken çocuklar da kids club bölümünde animasyon sisme oyuncaklar ve aktivitelerle unutulmaz bir haftasonu geçirecek.

Temiz havanın ve ormanın tadını çıkarmak isteyen herkesin kaçırmaması gereken Mutlu Patiler festivalinde düzenlenecek yarışmalarda hayvan dostlarımızı sürpriz hediyeler ve unutulmaz bir hafta sonu bekliyor olacak. Lifepark`in sosyal sorumluluğu kapsamında ev sahipligi yaptıgı bu festivalde tum patili dostlarımızı mutlu etmek icin sizleri bekliyoruz.”

Festivale katilacak tüm hayvanseverlerin yanlarinda patili dostlarimizin aşı karnelerini bulundurmasi gerekiyor. Tehlikeli irklar festivale alinamayacaktir Kamuya acik yerlerde tehlikeli irklarin bulunmamasi konusunda genelge bulunmaktadir Genelgeye gore tehlikeli irklar kategorisine giren pitbull terrier, japanese tosa , dogo argentino, fila brasileiro ve bu ırkların melezleri festival alanina alinmayacağını üzülerek belirtmek ister ve festival katılımcılarına duyururuz.

Festival katılımcılarına duyurulur.
Carrefour SA ile Mutlu Patiler gününde yer alacak aktiviteler içerisinde;

•  Radyo Voyage ile Gün Boyunca Müzik Programı
•  
Köpek ve Dostu Yarışması
•  Gamze Aral ile Eğitmen Şovları
•  Veteriner Hekim Söyleşileri
•  Köpek Sahiplendirme Köşesi
•  Satış Standları
•  Kids Club/Çocuk Oyun Alanı ve Aktiviteleri
•  Pınar Yücekuş ile Zumba Workshopu / 15:30 – 16:00

Kapı Açılış: 13.00
Festival Bitiş: 21.00

Festival alanında ücretli otopark mevcuttur.