cam-bahce-slider
HEMEN TEKLİF AL

Son bahar ve kış aylarında da doğa manzarasından uzak kalmamanız için şeffaf bir camekânda ağırlıyoruz sizleri. 1000 metrekare alana kurulan ve şeffaf camlar ile aynı zamanda kapalı alanda da hizmet verebilen Lifepark Cam Bahçe düğün ve özel etkinlikleriniz için dört duvara sıkışmadan, her mevsim huzurlu saatler yaşamanızı sağlıyor.

Cam Bahçe, 500 kişiye kadar yemekli ve 1000 kişiye kokteyl davetlere ev sahipliği yapabiliyor. Konseptinize uygun olacak şekilde mekânımızı tüller ile donatıyor, çiçekler ve giydirmeler ile istediğiniz bir düğün ve özel tasarımlı farklı etkinliklere imza atıyoruz. Şık avizelerimiz ve masa üzerindeki renkli çiçeklerimiz ise küçük detaylarda kaliteyi hissedeceğiniz aksesuarlarımızdan yalnızca biri.

Cam Bahçe aynı zamanda kurumsal etkinlikler için de çok tercih ediliyor. 600 kişiye kadar toplantı düzeni, 1000 kişiye kadar şirket kutlamaları için kapasite sunuyor. Takım aktiviteleri, sokak lezzetleri ile süslenmiş piknik konseptleri  en çok tercih aktiviteler arasında yer alıyor.