30 Mayıs 2015 Ekşifest


30 Mayıs 2015 Ekşifest

 

Kutsal bilgi kaynağı Ekşi Sözlük’ün kutsal eğlence kaynağı Ekşi Fest, “En İyi Özel Festival” seçilmesinin ardından 30 Mayıs’ta beşinci kez Life Park’ta!

“En İyi Özel Festival” Ekşi Fest, 2015’te hız kesmeden devam ediyor. Dünyanın en eğlenceli müzisyenleriyle on binlerce katılımcıyı buluşturan Ekşi Fest, bu yıl daha canlı ve daha heyecanlı geliyor.

Gün boyu süren müzikle birlikte oyunlar, yarışmalar, sosyal medya ve doğa aktiviteleri ile renkli, eğlenceli, alışılmışın dışında bir festival deneyimi yaşatan Ekşi Fest, aynı zamanda farklı görüşten birçok katılımcı ve sivil toplum kuruluşunun bir arada eğlenebildiği nadir etkinliklerden biri…

Geçen yıl; dünyaca ünlü İspanyol asıllı Fransız müzisyen Manu Chao La Ventura’nın 2014 turnesi kapsamında yaptığı müthiş performans hala hafızalarda… Yağmura rağmen 10 binden fazla festival katılımcısı, Manu Chao’nun müzikleriyle doyasıya eğlendi. Sıra dışı müzikleri kadar sosyal konulara duyarlılığıyla da öne çıkan BaBa ZuLa, Sattas ve Hakan Vreskala ana sahnenin diğer önemli isimlerindendi. İstanbul alternatif müzik sahnesinin dikkat çeken gruplarından Alpman & The Midnight Walkers, Ekşi Band, Grup Angarya, Sapan, Umut Adan ve Yok Öyle Kararlı Şeyler de gün boyu alternatif sahnede performanslarını sergilediler.

Bu yıl; 30 Mayıs Cumartesi günü, Life Park’ta gerçekleşecek Ekşi Fest 2015 sürpriz sanatçılarıyla, sürpriz eğlenceleriyle katılımcılara unutulmaz bir eğlence sözü veriyor. 30 Mayıs Cumartesi alışılmışın dışında bir festival, Life Park’ta olacak! Kimselere söz vermeyin!