3. Geleneksel Mutluluğun Adresi Çocuk Şenliği


3. Geleneksel Mutluluğun Adresi Çocuk Şenliği

 

“Sen Yoksan Bir Eksiğiz” sloganıyla var olan Dernek, bu şenlikte “Çocuklarımızla Çocuk olmaya Var mısınız?” diyor ve herkesi bu eğlence dolu güne davet ediyor.

Algida, Haribo, Lipton, Twigy, Happy Nest, Kayla Kids, Mac Cosmetics, Pia Bebe, Loco Entertainment Refresh’in ve Woohoo gibi ünlü markaların da katılım gösterdiği şenlik saat 10:00’da çocuklar için sabah sporu aktivitesi ile başlayacak.

Ardından Atölye çalışmaları ile şenlik daha da renklenecek: Saç örme/boyama, marangozhane, yüz boyama, tshirt boyama, Photo shotter (etkinlik boyu çekilen fotoların katılımcılara özel çerçeveli dağıtımı), çocukların reflexlerine kuvvet kazandıracakları eğlence Junior Reflex, rengarenk çiçek ve tohumların birleştirilerek gerçekleştirileceği atölye çalışması Tohum Bombası gibi bir çok eğlenceli aktivite ile gün boyu çocuklarımız gülümseyecek. Aynı zamanda sürpriz sahne performanslarıyla ve konserler ile beraber Şenlik coşkuya ulaşacak. Şenlikte Şef Masis Aram Gözbek yönetiminde Boğaziçi Gençlik Korosu da çocuklarımızın yanında olacak.

Bunun dışında oyun parkları oluşturulacak ve gün boyu çocukların keyifli anlar geçirmesi sağlanacak. 150’ye yakın sosyal kurumlardan otizmli, down sendromlu ve özel kardeşlerimizin de katılacağı bu şenlikte, tüm çocuklarla beraber eğlenceli vakit geçirilirken aynı anda farkındalık da yaratılacak.

Şenlik alanında çocuklar eğlenirken ailelerin de keyifli ve kaliteli zaman geçirebileceği alanlar oluşturulacak. Yeme-içme standları, çeşitli alışveriş standları yer alacak.

Mutluluğun Adresi Sosyal Yardımlaşma Derneği ve Gönüllüleri tarafından planlanan ve eğlence için gün sayılan bu organizasyona büyük ilgi ve katılım bekleniyor…

Biletler Biletix’te…