Qubbe Bahçe

Romantik Kır düğünlerinin mekanı Qubbe Bahçe

İstanbul’un en ihtişamlı mekanı Qubbe, yepyeni davet alanı Qubbe Bahçe ile unutulmaz kır düğünlerine ve doğayla içiçe davetlere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.Şehrin yeni konser ve yaşam merkezi LIFEPARK bünyesinde yer alan Qubbe Bahçe, tarihin dokusunu taşıyan Bahçeköy Surlarının yanıbaşında, orman içinde doğanın tüm tonlarını barındıran romantik kır düğünleri vaad ediyor. Sınırsız hayalleri olanlar, en özel günlerini Qubbe Bahçe’da hayata geçiriyor.

Doğaya Qubbe’den Lüks dokunuşlar…

Şıklığın doğa ile buluştuğu, heykellerle süslenen Qubbe Bahçe’de kurulan görkemli Osmanlı otağ çadırları ile yağmur riski de düşünüldü. Qubbe’nin deneyimli ekibi tarafından tasarlanan düğünler, Osmanlı saray mutfağından esinlenen seçkin mönülerle koktel prolounge ve düğün yemeklerini bir lezzet festivaline dönüştürüyor.

Oturmalı yemek düzeninde 700 kişi, kokteyl düzeninde 2000 kişilik kır düğünlerinin gerçekleşeceği alanda, ayrıca ses, ışık, DJ müziği , standart süsleme gibi detaylar davet mönülerine dahil.

Düğün organizasyonlarının yanısıra nişan, kına gecesi,gündüz nikah seremonileri,piknik ve şirket yemekleri gibi kurumsal davetler için de tasarlanan Qubbe Bahçe benzersiz atmosferi, kaliteli hizmeti, lükse sınır tanımayan yaklaşımı ile çok kısa sürede davetlerin en çok tercih edilen mekanları arasında yer alacak. Markanın ilk doğduğu yer olan Maslak Sheraton Hotel’in 26.katında yer alan; Kasım 2010 yılından bu yana üç sene gibi kısa bir sürede 325 davete ev sahipliği ve 42.000 kişinin hafızasında mutlu anılarla kalan Qubbe İstanbul ; kısa sürede yerli ve yabancı basında geniş yer buldu.

Platin dergisi özel haberine göre; Dubaide yer alan 122.kattaki BurjElHalife, Bankok’taki 63.kat Sirocco, Yeni Zelanda 190metrede yer alan Sky Towerdaki mekanların yanında Dünya’nın en yüksek ve görkemli mekanları arasında da örnek gösterildi. Ayrıca Air France’in seyahat dergisinde geniş bir haber olarak yer buldu…

Qubbe Bahçe; 2016 sezonuna özel olarak çok özel avantajlı paketler sunuyor herşey dahil hizmet paketiyle video çekiminden, ses müziğe kadar tüm hizmetleri davet sahibine hediye eden Qubbe Bahçe’de geriye size doğanın ve lüksün tadını çıkarmak kalıyor…

 

Kır düğünlerinin büyülü mekanlarında erken Rezervasyon fırsatını kaçırma!!

 

qubbe_bahce_dugun-kampanya

 

 

Haftaiçi Düğün Davetleriniz

Beyaz Menü Kişibaşı: 90 TL 
Minimum 300 kişi

Davetlerinizde Peşin Ödeme Kampanyası 

Menü 1 145 TL yerine 120 TL
Menü 1 155 TL yerine 130 TL

Gündüz Nikah Seramonileriniz

Saat 12.00 ile 16.00 arasında yemekli nikah seramonileriniz 
Alisyum Menü  85 TL yerine 75 TL / Min 300 Kişi
Beyaz Rüya Menü 65 TL yerine 50 TL / Min 200 Kişi

AYŞEGÜL DAİMAGÜLER

Nar Bahçe/ Qubbe Bahçe / Hint Bahçesi Banket Satış Yetkilisi

Gsm: 0553 294 47 28

ayseguldaimaguler@lifepark.com.tr

BÜŞRA UZKAN

Qubbe Bahçe ve Hint Bahçesi/Banket Satış Yetkilisi

Gsm: 0531 781 12 05

busra@lifepark.com.tr

CEYLAN PALASALLAR

Qubbe Bahçe ve Hint Bahçesi/Banket Satış Şefi

Gsm: 0507 121 80 94

ceylan@qubbebahce.com

MERVE BAYRAK

Düğün & Kurumsal Davet & Piknik & Özel Etkinlikler

Gsm: 0552 396 00 00

mervebayrak@lifegroup.com.tr