Kır Düğünleri

Romantik Kır düğünlerinin mekanı Qubbe Bahçe

Qubbe Bahçe ile unutulmaz kır düğünlerine ve doğayla içiçe davetlere ev sahipliği yapıyoruz. Tarihin dokusunu taşıyan Bahçeköy Surlarının yanıbaşında, orman içinde doğanın tüm tonlarını barındıran romantik kır düğünleri vaad ediyor. Sınırsız hayalleri olanlar, en özel günlerini Qubbe Bahçe’da hayata geçiriyor.

Oturmalı yemek düzeninde 700 kişi, kokteyl düzeninde 2000 kişilik kır düğünlerinin gerçekleşeceği alanda, ayrıca ses, ışık, DJ müziği , standart süsleme gibi detaylar davet mönülerine dahil.

Rengarenk Kır Düğünleri için Hint Bahçesi

Rengarek çiçeklerle süslenmiş , yemyeşil bir orman vadisi içinde yer alan, kuş cıvıltıları ve kendinizi bir anda apayrı bir dünyaya sürüklenmii hissedeceğiniz Hint Bahçesinde dügününüz ve özel davetleriniz çok renkli gececek.

Klasikleşmiş düğün dekorasyonları haricinde rengarenk sofaları ve özel sunumlarıyla farklılasacak Hint bahçesinde düğünler haricinde Hint Kınacısı eşliğinde kınalarda eğlenceli gelinlerin çok hoşuna gidecek.

 

Nar Bahçe Evlenenlere Bolluk ve Bereketin Kapısını Açıyor

Çiçeklerin eksilen suyuna su, yazın yanına hatırayı ekledik.
Çekirge sesleri ve öğle güneşi altında narın olgunlaşmasını bekledik..

Yeşilin her tonuna hakim olan Nar Bahçesi, birbirinize vermiş olduğunuz sözlere kuş cıvıltılarıyla şahitlik ederken,  yeni yaşamınıza ilk  adımınızda da  yanınızda olacak.

Cam Bahçe ile Kışın ortasında Kır Düğünü konsepti

Nar Bahçe kışın güzelliğini ve baharın neşesini yaşatmaya devam etmek için Cam Bahçe oluyor. 15 Aralık ve 15 Mayıs takvimi arasında etkinliklerinize doğanın huzuru ve güzelliği içinde  devam etmeniz için bu  şeffaf camekanı yarattık.

1000m2 alana kurulu şeffaf kapalı alandan oluşan tüllerle süslenmiş şık avizelerle dekore edilmiş Cam Bahçe’de kışın soğuğunda da ormanın yeşilliğinin ortasında dilerseniz en özel gününüz düğününüze ev sahipliği yapın dilerseniz şirketlerinizi toplantı ve özel yemeklerinizi tasarlayın.